Послуги

Офсетний друк - найрозповсюдженіший вид друку у виробництві друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повноколірний друк великих тиражів буклетів, афіш, брошур та інших видів поліграфічної продукції.
детальніше »
Трафаретний друк - метод відтворення тексту і графічних зображень за допомогою трафарету (друкованої форми), через яку типографська фарба проникає на друкований матеріал в місцях, відповідних друкуючим елементам (пробільні елементи для фарби непрозорі)
детальніше »
Висікання (штанцювання) – вирубка з листа паперу, картону, пластику, плівки і інших матеріалів виробів прямокутної чи складної форми за допомогою спеціальних висічних штампів (штанцформ) та обладнання (пресів). 
детальніше »
Термін «каширування» чи «кашировка» походить від німецького „kaschieren” – каширувати, обклеювати, дублювати, ламінувати – це процес припресовки (клеєвого з’єднання) одного меншплотного матеріалу (картон, офсетний папір, крейдований папір тощо), який називають лайнером, до більшплотної основи (мікрогофрокартон, палітурний картон, хромерзац тощо).
детальніше »
Ламінування – процес нанесення на поліграфічну продукцію (картонну та подарункову упаковку, кишенькові календарики, паперові пакети, обкладинки для брошур журналів і каталогів, флаєра, буклети та інше)  прозорої плівки – ламінату.
детальніше »
Тиснення — це поліграфічний процес, який відноситься до післядрукарської обробки та оздоблення продукції для покращення її привабливості.
детальніше »
ПП «Диз-Арт» надає послуги по виготовленню 2-ох шарового мікрогофрокартону профілю «Е».
детальніше »
Маючи в наявності палітурну дільницю ПП «Диз-Арт» надає палітурні послуги.
детальніше »
Конструкторсько-дизайнерський відділ нашого підприємства виготовить оригінал-макет майбутньої продукції, з врахуванням всіх Ваших побажань.
детальніше »